דף הבית » טיפול מיוחד לריח פה
 

טיפול מיוחד לריח פה

 

ריח פה (הליטוזיס) הוא בעיה נפוצה ומטרידה.אנו חיים בשלום עם רוב החיידקים בתוך הפה, אולם מינים מסוימים עלולים לגרום לבעיות, כגון עששת, מחלות חניכיים וריח פה.
רוב המבוגרים סובלים, מדי פעם, מ- בואש הפה (ריח רע הנודף מהפה). אצל כרבע מהם עלולה בעיה להיות כרונית (ממושכת). ריח רע מן הפה הוא, בדרך כלל, תוצאה של פירוק חלבונים על-ידי חיידקים. החיידקים הגורמים לבעיית הריח עשויים להימצא במקומות שונים בחלל הפה: בגב הלשון, בחניכיים, בשחזורים (כתרים וסתימות) לקויים ודולפים, בנגעי עששת נרחבים, בתותבות מזוהמות, בשקדים ;במערכת עיכול,ובמערכת נשימה.
בדיקות בשיטת "זוג ביומגנט" מאפשרות זיהוי של מוקדי הזיהום בהם מתרחשים תהליכי יצירת הריח.הדבר הנכון ביותר לעשות, פרט לתחזוקה שגרתית, הוא לבודד ולאבחן את הגורם לטעם או ריח רע מהפה . לעיתים תחושה אישית של ריח פה נובעת מטעם רע בפה ויש לברר האם אכן מלווה לכך גם ריח פה.


מה לעשות אם הבעיה כרונית?

 בדיקה אצל רופא-השיניים היא הצעד הראשון שיש לעשות, בכדי לשלול סיבות שכיחות שמקורן בחלל הפה. אם נבדקתם אצל רופא השיניים, ולא קיים ממצא בולט, ניתן לפנות לטיפול" זוג ביומגנט "אצל ד"ר אריה מבר, בה ניתן לאתר את מקור הריח ולהמליץ על טיפול זוג ביו -מגנט.שיטפל בכל החיידקים הגורמים ריח פה.

מה זה טיפול "זוג ביו -מגנט"?

     
ביו-מגנט זה קונצפט יחסית חדש. משנת 1988 מצאו שבתוך המערכת שלנו בגוף חודרים ומסתובבים וירוסים,בקטריום,פטריות וטפילים.
כל אחד ואחד מהם יש לו שטח מגנטי ,או שלילי או חיובי,שהאינטרקציה ביניהם גורמת לשינוי  רמת החומציות בדם וזה הגורם הראשון  למחלה.
המצאה זו שאנטרקציה של שטחים אלקטרומגנטים גורמים למחלה נתן להבין בשנת 1988 שאם אנחנו שמים בנקודות של עודף חומציות מגנט מיוחד אנחנו נוכל לקלקל האנטרקציה בין הוירוסים ,טפילים,בקטריות ופטריות.
ברגע שאנחנו שמים זוג של מגנטים בנקודות המתאימות גורמים שהגוף יכנס למצב של ריפוי מוחלט.משנת 1988 עד יום מצאו 260 זוגות  המרפאים רוב המחלות .

 הייעוץ והטיפול אינו במקום ייעוץ וטיפול ברפואה קונבנציונלית

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר