דף הבית » טיפים ומאמרים
 

טיפים ומאמרים

 

 

טיפול בחולשה  
   

בשנים האחרונות גדל הביקוש לטיפול בבעיות חולשה. עקב זאת,ברפואת טבעית דאגו למצוא פתרון לבעיה.נמצא כי הסיבה לחולשה נגרמת בעקבות חוסר של חומרים בסיסיים בתא של האדם.הפורמולה המיוחדת במינה "תרכובת ד"ר מבר" עונה על בעיות חולשה פיזית, נפשית ופסיכולוגית.עדיות של אלפי מטופלים שלקחו "תרכובת ד"ר מבר" עקב בעיות של חולשה,פיברומיאלגיה ודיכאון מצאו פתרון  לבעיותיהם.

 

 

 טיפול בעצירות
 

מטופלים רבים פיתחו מחלות מסוכנות של מעיים ושל מערכת העיכול בגלל שלא טיפלו בעצירות. לצערי, רופאים רבים אינם יודעים לטפל בעצירויות חוץ מלהמליץ על מיני משלשלים.
עצירות בדר כלל היא תוצאה של תזונה לא נכונה ואי שקט נפשי. אם יש עצירות כרונית,מומלץ על צום במשך יומיים, המבוסס על מי תפוח אדמה מבושלים, לאחר בישול תפוח אדמה עם הקליפה, בסיר מלא מים, לשתות רק את המים בהם בושלו תפוחי האדמה.
לאחר מכן דיאטה המבוססת על סיבים תזונתיים ומזון מלא, כמו: שיבולת שועל, דברי קמח מלא, גזר, סלק אדום, סלט חי וקטניות.
הקפד לשתות בבוקר על קיבה ריקה כפית שמן זית ומיץ לימון בכוס מים פושרים. שתייה בעת הארוחה מזיקה, שתה שעה לפני הארוחה.
השרה כוס וחצי שיבולת שועל ב – 4 כוסות מים. סנן אחרי 12 שעות ושתה. במשך היום לשתות תערובת של תיונים מעלי דפנה, קמומיל, או תה ירוק.
מגנזיום ידוע כמינרל משלשל. טבליות אצידופילוס עוזרות להחזיר את החיידקים החיוניים לפעילות מעיים תקינה.גם מזון חמצמץ כמו יוגורט וכרוב חמוץ, מעניקים חומצה לקטית טבעית ושומרים על החיידקים הטובים של המעיים. אם הבעיה מלחץ נפשי, מומלץ לעשות טיפול בפרחי באך, טיפול שהוא יעיל ביותר בבעיות של אי שקט נפשי.

 
 דיכאון אחרי לידה
 

דיכאון אחרי לידה הוא מצב שכיח,יותר מ – 50% מהנשים אחרי הלידה סובלות מדיכאון אחרי לידה.

 

תופעותיהם:

 חוסר חשק לטפל בילדים, בית ובעל
חוסר שקט
 עצבות
 חרדות 
 חולשה כללית
 כאבי גוף וראש (מגרנות)

 
האם אפשר למנוע דיכאון אחרי לידה?
כן,אפשר למנוע דיכאון אחרי לידה.בזמן ההריון האישה צריכה להיות בשקט נפשי, ללא מתחים ועם תזונה נכונה.
 
תזונה נכונה:
לאכול אוכל מזין
לאכול מזונות שיש להם ויטמין B כמו סויה, מליסה, אורז מלא, דגנים.
אחרי ההריון מומלץ לקחת מולטי ויטמין טבעי כדי לחזק את הגוף. 
 
הסיבות לדיכאון אחרי לידה הם חוסר איזון הורמונלי, במיוחד חוסר הורמון סרוטונין, שגורם להרגשה של מצב רוח לא טוב, גם יש ירידה בכמות של ויטמין B ומינרלים סידן, ומגנזיום.
מומלץ לכל אישה שסובלת מדיכאון אחרי לידה יותר מעשרה ימים לגשת לייעוץ רפואי טבעי, כדי להגיע לריפוי של מחלתה, ושלא ייפגע התפקוד של האישה בבית, הגורם הרבה פעמים לחוסר שלום בית, שמחמירים את הבעיה של הדיכאון. הבעל צריך להבין ולהתחשב באישה.
 
 מגרנות – כאבי ראש
 

כאבי ראש היא תופעה שיותר מ – 90% מהאנשים באוכלוסייה סבלו לפחות פעם אחת בחייהם.
הסיבות לתופעה הם רבות ומגוונות. אחת הסיבות היא חוסר זרימת דם בעורקים של הראש, הגורם ללחץ מלווה בכאבים שיכול להימשך לפעמים עד שבועיים. סיבות נוספות הם מתח, כעס, אי שקט, תזונה לא נכונה, הגורמות לבעיות במערכת העיכול על הראש בשעות הבוקר. 

 
הטיפול
הטיפול הוא בגורם הבעיה. אם הגורם לכאבי הראש הוא מתח, כעס, אי שקט,יש לתת טיפול להורדת הכעס והאי שקט. וכן לתת צמחים שגורמים לזרימת הדם כגון: אממליס, לואיזה. באזור שכואב הראש יש לעסות עם שמן סיני.
 
תזונה נכונה:
לאכול 3 ארוחות ביום
בארוחה לאכול אוכל חלבי,בשעה 6 בערב
לאכול פירות וירקות
לא לאכול מאכלים מטוגנים
לקחת תוספות של ויטמין Eו–C
לשתות 6 ליטר מים ביום
 
תרגילי נשימה לעשות כך:
לשאוף אוויר מאף לאט, שאיפה עמוקה, לנפח את הבטן, לחכות עם האוויר בגוף 3 שניות ונשוף את האוויר החוצה דרך הפה. להוציא באיטיות עד הסוף. לחזור על תרגיל זה 20 פעמים. ולנסות לעשות חיים ללא מתחים וללא כעסים.
 
 

חדשות "סופר תא":

 
לפי ניסיונו הרב של ד"ר מבר אריה במשך 30 שנה מצא כי ניקיונו של הגוף מרעלים משפר באופן ניכר מאוד את הבריאות של מערכת הגוף גם נפשי וגם פיזיולוגי.  
הרכב "סופר תא" מתאים מאוד לניקיונו של הגוף.נוסף על כך,התקופה המתאימה ביותר לניקיון של גוף ונפש הם בין פסח לשבועות.תקופה שעל פי הדת היהודית היא זמן לניקיון הנפש.בתקופה זו ד"ר אריה מבר ראה ריפויים של מחלות נדירות ביותר ע"י לקיחת "סופר תא".

 הייעוץ והטיפול אינו במקום ייעוץ וטיפול ברפואה קונבנציונלית

 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר